Big Blue

18:55

Pogoda nas dziś nie rozpieszcza, a wręcz dotyka nas swym zimnym mokrym palcem. Ja siedząc w studio, pijąc kawę na rozgrzewkę, postanowiłam pstryknąć mężem kilka fot :D Coby cieplej Wam było na duszy i byście chciały mnie odwiedzać pomimo pogody. 

Na początek fot kilka wyczekiwanej od dawna dostawy:
Dotarło maszyn kilka, których obsługę zgłębić powinnam na dniach (chyba, żeby nie)

Dotarły też kółka do albumów w 2 wielkościach 2,5 i 3,2 oraz taśmy magnetyczne, coby sobie każdy twarz swoją w formie płaskiej tyłem do lodówki przyczepić mógł.Chcąc klimat zmienić popełniłam takową pracę na-ramienną w dokładnie 15 minut, bo więcej nie potrzeba do pracy z Pasiakowymi papierami, przy których nawet taka chronicznie początkująca jak ja zrobi coś na co da się popatrzeć.

Udekorowałam też kącik dzieciowy maskotkami ze wszystkim znanego sklepu meblowego. Robaki trzymają się ściany za pomocą rzepa względnie samoprzylepnego. Doszyłam do nich kilka wodorostów za pomocą Owczej mini maszyny, którą na kilka dni z powodu remontu u mnie zostawiła. Tu jeszcze zdjęcie z niby-falami. No to jak cieplej Wam troszkę? 


Do przeczytania

2 komentarze

  1. Toż to istny raj dla scraperek! Że tez nie ma Cię bliżej mnie! ;) :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudnie!!!
    Wysłałam Ci maila odnośnie wczorajszego komenta u mnie :) Dobrze, że skleroza nie boli, bo bym piszczała i jęczała cały czas ;P

    OdpowiedzUsuń

Kropelka do kropelki

Twój 1% ma znaczenie!
Blogging tips